محل تبلیغات شما
ادبیات فارسی هفتم1, 
به نام  خدا
در  این  کانال  یاد   گرفتیم   

اگرچه  ویروس کرونا تعطیلی ناخواسته  و البته طولانی  مدارس را  رقم زده است، اما این  روزها جریان آموزش تعطیل نیست.
دانش آموزان در  خانه هستند، اما جریان یادگیری در همان خانه و با روش های مختلف ،در  حال پیگیری است. در  این  میان برخی  از معلمان نیز خلاقیت های جالبی داشته اند.
معلم عزیز ما "آقای مجیدی" هم  دست به  ابتکار  زده اند،علاوه  بر کانال های  مدرسه،کانالی  فقط برای  کلاس هفتم/۱ ایجاد  کرده اند.
در این  کانال من  یاد گرفتم .
کارهای تکراری می توانند  باعث  خستگی و پایین آمدن  انگیزه  ما شود،  ولی  روش های  متفاوت می تواند  به  ما  انگیزه دهد.
این  که  ما  نتیجه ی کارهای خود   و  دوستانمان را با  هم  ببینیم ،مقایسه  کنیم  و   کارهای  بهتری  ببینیم،باعث  ارتقای  ما  میشود، چون  نکات و  دانش های  زبانی  و  آرایه ها  و احساسات جدید از هم کلاسی های  خود یاد 
میگیریم.
در  این  کانال  ما  همه فرصت یکسان  داریم  تا  مطالب و تکالیف  خود  را  به  اشتراک  بگذاریم.
تشویق های  دبیر ما  باعث می شود،انگیزه بگیریم  و  هر  بار کاری  بهتر  از  قبل  به  نمایش بگذاریم.  
در  کلاس  فقط معلم ، مطالب  و  خط ما را می بیند،اما در  کانال  همه  ما   و  والدینمان  تکالیف ما را  می بینند  و  همین  باعث  می شود  که
با  دقت  بیشتر،مفهومی تر و  خوش خط تر بنویسیم.
همان  گونه  که  آقای  مجیدی روز  اول  در کلاس
فرمودند :" خط  زیبا برایم  با ارزش است".
در  این کانال ما  هیچ  محدودیت  زمانی و  استرسی نداریم، چون  معلم  ما  با  صبوری  و با  زبان  نرم  و شیرینشان  می گویند:"  منتظر شاهکارهای شما  هستم".
و  همین  باعث  آرامش  ما  می شود.
بدون  استرس  زمان،  تلاش  میکنیم.
این  نبود  محدودیت زمانی  باعث  می شود ،حتی  اگر جواب  مسئله ای  را  ندانم، دنبالش بگردم  و مطلب  را  کامل  یاد بگیرم.
علاوه  بر  این ها  شعر ها  و آهنگ های  زیبا  که آقای  مجیدی کاملا  با  دقت و  نکته  سنجی  انتخاب  میکنند و  در  کانال  میگذارند،اوقات  مارا خوش  میکند و  به  قول  دوستانم  زنگ تفریح  ماست.
مرور مطالب  گذشته را  داشتیم.همچنین  تمام  نکات  و  مطالب  بصورت جامع  و  خلاصه در  اختیار  ماست.
ما در این  کانال درس عشق یاد می گیریم.
امیدوارم  و  از  خدا می خواهم به  زودی این  دوران  به پایان  برسد  و دوستان  و دبیران عزیزم   را  از نزدیک  ببینم.
آقای  مجیدی   امیدوارم  تک تک  ما  بتوانیم  دانش آموزان  خوبی  باشیم وزحمات شما را جبران  کنیم  و باعث  افتخارتان  شویم.
دوستتان  دارم.
کوچک شما سید  محمد  برهم   نبوی.
۱۶ فروردین  ۱۳۹۹.

@fayigh2020

جهان واولیای جهان باید هوشمند ترین فرزندان خود را برای آموزگاری برگزینند

سوگند نامه مدیریتی

هر روز ازخود بپرسیم من امروز بابت چه چیزی حقوق

و  ,ما  ,این  ,در  ,به  ,را  ,است در  ,در  کانال  ,در این  ,این  کانال ,آقای  مجیدی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اومگا چت | middsoundfeta قاب بروجرد rochiculro دنیای مقاله بارداری شیرین دنیای هنر فناوری اطلاعات | وب | VPS | SSL آفرینش آشپزی و مطالب خانوادگی